Wypadek drogowy na krajowej 16 msc. Augustów

26 listopada 2018 r. o godzinie 18:41 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie otrzymało informacje o zdarzeniu drogowym na Drodze Krajowej nr 16 wyjazd w kierunku msc. Sejny, w którym doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i samochodu ciężarowego.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej zastano samochód osobowy poza pasem drogowym po zderzeniu z ciągnikiem siodłowym z naczepą. Osoba podróżująca samochodem osobowym znajdowała się wewnątrz pojazdu. Działania zastępów Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, udzieleniu kwalifikowanej pomocy medycznej osobie poszkodowanej podróżującej w samochodzie osobowym. Ruch w czasie działań był całkowicie wstrzymany.

W trwającej 2 godz. 50 minut akcji udział brały 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Augustowie, zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Augustowie, łącznie 16 ratowników oraz Zespoły Ratownictwa Medycznego i Policja.

Opracowanie: mł. asp. Andrzej Sobolewski

Zdjęcia: st. sekc. Dominik Szczodruch


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

logo RSS