Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, włączyli się w obchody Dnia Na Niebiesko dla Autyzmu oraz czuwali nad bezpieczeństwem uczestników happeningu.

Dzisiaj na Rynku Zygmunta w Augustowie odbył się happening w ramach obchodów Dnia Na Niebiesko dla Autyzmu. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu, którego celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na problemy i potrzeby osób z autyzmem. Głównym organizatorem przedsięwzięcia był Zespół Szkół Specjalnych oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Augustowie. Dzieci i młodzież ze szkół zgromadziły się w centrum miasta, gdzie wspólnie ze swoimi opiekunami edukowały augustowskie społeczeństwo w zakresie autyzmu. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie również włączyli się w akcję edukacyjną i w myśl hasła przewodniego „Zaświecili” się na niebiesko. Mundurowi jednocześnie czuwali nad bezpieczeństwem uczestników tego przedsięwzięcia. 

  • zdjęcie grupowe uczestników happeningu.
  • zdjęcie uczestników happeningu.
  • Policjanci, a w tle uczestnicy happeningu.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.