Augustowscy policjanci zatrzymali i doprowadzili do prokuratury 19-letniego mieszkańca miasta. Sprawca rozboju usłyszał zarzut i decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

W minioną środę, augustowscy policjanci otrzymali informację o rozboju, do którego doszło na ulicy 3-go Maja w Augustowie. Mundurowi ustalili, że podejrzany uderzył w twarz idącego ulicą mężczyznę, w wyniku czego ten upadł na ziemię. Następnie wykorzystując sytuację zabrał mu telefon komórkowy oraz pieniądze. Pracujący nad sprawą policjanci szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 19-letni mieszkaniec miasta. W minioną sobotę podejrzany wpadł w ręce funkcjonariuszy. Dziś mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Augustowie, gdzie usłyszał zarzut rozboju i decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Następnie jego dalszym losem zajmie się sąd. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.