Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Augustów

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie poszukują sprawcy kradzieży alkoholu, do której doszło 1 kwietnia 2019 roku, w jednym ze sklepów samoobsługowych w mieście.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie poszukują sprawcy kradzieży alkoholu, do której doszło 1 kwietnia 2019 roku, w sklepie samoobsługowym przy ul. Mazurskiej w Augustowie. Nieznany sprawca zabrał z półki butelkę alkoholu wartego 89 zł i wyszedł ze sklepu nie płacąc za towar.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Augustowie pod numerami telefonu /87/ 564 10 12 /87/ 564 10 06 lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.

  • sprawca kradzieży
  • sprawca krzadziey

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.