Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzieże na terenie miasta. Łupem sprawców padały rośliny i przedmioty ogrodowe. Pokrzywdzeni oszacowali straty na ponad 3 tysiące złotych. 30, 26 i 24-latek usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem będzie zajmował się sąd.

Kryminalni z Augustowa zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o dokonanie kradzieży. Do zdarzeń dochodziło w połowie maja. Wówczas nieznani sprawcy z różnych posesji na terenie miasta dokonywali kradzieży między innymi roślin, mebli oraz donic ogrodowych. Pokrzywdzeni oszacowali straty na ponad 3 tysiące złotych. Pracujący nad sprawą funkcjonariusze szybko wytypowali podejrzanych o dokonanie kradzieży. Już po kilku dniach, trzech mężczyzn trafiło w ręce augustowskich policjantów. 30, 26 i 24-latek usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem będzie zajmował się sąd.

Na zdjęciach publikujemy zabezpieczone rzeczy, które nie zostały jeszcze rozpoznane przez właścicieli.  Jeśli ktoś rozpoznaje swoją własność prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym w godz. 7:3-15:30 pod nr tel. 87 564 10 57.

  • Lampa ogrodowa.
  • roślina ogrodowa.