Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Augustów

20 września wszystkie przedszkolaki z całej Polski obchodzą swoje święto. W Augustowie również nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Zobaczcie, jak spędziliśmy ten dzień.

Kolejna edycja Festiwalu

W poniedziałkowe przedpołudnie dzieci z dziewięciu augustowskich przedszkoli spotkały się podczas VI Festiwalu Przedszkolaka organizowanego z inicjatywy Przedszkola Sióstr Urszulanek SJK im. Jana Pawła II w Augustowie. W Festiwalu wzięły udział dzieci ze wszystkich przedszkoli naszego miasta. To była piękna okazja nie tylko do dobrej zabawy, ale również do podkreślenia znaczenia wychowania przedszkolnego w rozwoju dziecka.

Dzień pod znakiem ekologii

Tegoroczne obchody święta najmłodszych upłynęły w nurcie ekologicznym. Dzieci miały okazję zapoznać się z przedstawionymi w przystępny sposób zagadnieniami ochrony środowiska. Nie zabrakło piosenek w tematyce ekologicznej, aforyzmów i zabaw integracyjnych. Dla podkreślenia tego nurtu, przedszkolaki ubrane były na zielono.

Pozytywny dzień dla małych i dużych

W dzisiejszej zabawie uczestniczył również Zastępca Burmistrza Augustowa Filip Chodkiewicz, który obejrzał występy dzieci i wręczył przedszkolakom upominki.

Festiwal Przedszkolaka to już nasza mała miejska tradycja. Cieszę się, że to już szóste spotkanie w gronie najmłodszych augustowian. Wszystkim przedszkolakom życzę, aby nie opuszczał ich optymizm, radość z życia i zapał do poznawania świata. Niech Dzień Przedszkolaka trwa cały rok! - zastępca burmistrza złożył życzenia maluchom.

Nie zabrakło głośnego śmiechu i wielu pozytywnych emocji. Wszystkim przedszkolakom życzymy jak najwięcej radości każdego dnia i mamy nadzieję, że spotkamy się za rok podczas kolejnych obchodów ich święta!