Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Augustów

Czy chcecie, aby Wasze dzieci spędzały czas przed komputerem, smartfonem czy telewizorem? A może wolicie, by biegały na świeżym powietrzu razem z kolegami? Pomóżcie wyciągnąć je z domu. Jak to zrobić?

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie bierze udział w konkursie "Podwórko Nivea 2021". Ma on na celu zbudowanie nowoczesnego placu zabaw. Takich miejsc w całej Polsce powstanie 20, lokalizacje pięciu z nich już zostały określone w głosowaniu jurorów. Zostało jeszcze 15, a my mamy szansę na jedno. Ale nie zrobimy tego bez Was! Potrzebne jest Wasze wsparcie i zaangażowanie. Plac zabaw położony będzie w lokalizacji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 2, ale także dzieci z całego Augustowa będą mogły z niego korzystać.

Głosowanie trwa od 24 maja do 15 lipca. Codziennie, na wybrane miejsce, każdy z Was może oddać jeden głos. Lokalizacje z największą ilością głosów wygrywają.

Pod podanym linkiem znajdują się zasady głosowania: https://podworko.nivea.pl/zasady-glosowania

Przygotowano krótki, spontaniczny filmik z udziałem dzieciaków ze szkoły promujący ten konkurs. Można go obejrzeć tutaj: https://drive.google.com/file/d/1FyRwALOJks6ntadpM-yOudGPrWEU3kIC/view?usp=sharing

Czy jesteśmy silną społecznością? Czy chcemy wspólnie zrobić coś dla naszych dzieciaków? Już raz pokazaliśmy, na co nas stać, głosując na najmilsze miasto w Polsce.

Powtórzmy ten sukces!