Ostatnia sobota lipca była pełna siatkarskich emocji. W augustowskim Centrum Sportów Plażowych odbył się turniej, w którym wzięli udział m.in. aktualni i byli zawodnicy UKS Centrum Augustów. Pogoda dopisała, a zawodnicy prezentowali wysoki poziom, czego dowodem były brawa i okrzyki licznie zgromadzonej tego dnia na trybunach publiczności. Obejrzyjcie razem z nami zdjęciowe podsumowanie zmagań siatkarzy.

Turniej przyniósł dużo sportowej adrenaliny. Wzięło w nim udział osiem par, a najlepsi w rywalizacji okazali się Kamil Skrzypkowski i Mateusz Kardasz. Nagrody zawodnikom wręczyli wiceburmistrz Filip Chodkiewicz oraz członek zarządu UKS Paweł Haraburda.

- Turniej w Augustowie to dobra okazja na grę na najwyzszym poziomie. Przy okazji meczu można było spotkać wielu byłych i teraźniejszych graczy UKS Centrum Augustow. Pogoda nam dopisała, a organizacja turnieju była na bardzo dobrym poziomie. Dziękujemy i do zobaczenia za rok! - powiedział po zakończonym turnieju Mateusz Kardasz, jeden z dwójki zwycięzców turnieju

Klasyfikacja generalna turnieju:
1 - Kardasz Mateusz, Skrzypkowski Kamil
2 - Ignaciuk Janusz, Szostek Piotr
3 - Wasilewski Tomasz, Szwejkowski Mateusz
4 - Wierzbicki Damian, Karniłowicz Artur
5 - Karp Michał, Jankowski Kacper
6 - Dybacki Michał, Sadowski Oskar
7 - Szlejter Mariusz, Netter Michał
8 - Poniatowski Jakub, Ostaszewski Mariusz

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zachęcamy do obejrzenia zdjęciowego podsumowania turnieju.