Spotkanie z Przemkiem Corso w Augustowskich Placówkach Kultury
Przemek Corso – znany twórca literacki, już wkrótce odwiedzi nasze miasto! Już 8 maja, o godzinie 18:00, każdy z miłośników literatury będzie miał niepowtarzalną okazję spotkać się z nim osobiście. Spotkanie odbędzie się w sali widowiskowej na Rynek Zygmunta Augusta 9. Wstęp wolny!
  1. Spotkanie odbędzie się w środę, 8 maja 2024 roku.
  2. Miejsce wydarzenia: sala widowiskowa, Rynek Zygmunta Augusta 9, II piętro.
  3. Przemek Corso to wszechstronny artysta: pisarz, lektor, scenarzysta.
  4. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Przemek Corso, którego twórczość obejmuje zarówno powieści dla dorosłych, jak i bajki dla dzieci, jest postacią wyjątkową na polskiej scenie literackiej. Jego książki, takie jak "Opowieści z Białej Doliny" czy "Serca twego chłód", cieszą się dużym uznaniem czytelników. Corso jest również autorem scenariuszy, w tym do słynnej superprodukcji "Miasteczko Brighthope".

Prywatnie pisarz jest ojcem Anaszki i właścicielem psa BRK, którego imię nawiązuje do pseudonimu DJ'a BRK. Jego wszechstronność i pasja do sztuki sprawiają, że każde spotkanie z nim to fascynująca podróż przez świat literatury i kreatywności.

Organizatorzy, Augustowskie Placówki Kultury, zapewniają, że spotkanie będzie nie tylko okazją do zdobycia autografu, ale również szansą na otwartą dyskusję z autorem. Dla wielbicieli literatury i kultury to wydarzenie, którego nie można przegapić.


Wg inf z: Gmina Miasto Augustów