Improwizacja na scenie MDK – Teatr Pneumatyczny zaprasza 15 maja
Zapraszamy na wyjątkowy wieczór improwizacji w Miejskim Domu Kultury! Już w środę, 15 maja, o godzinie 19:40, mieszkańcy będą mieli okazję doświadczyć unikalnego spektaklu „Chcesz za 20, to masz!” przygotowanego przez Teatr Pneumatyczny. Nie przegapcie tej jednorazowej szansy na zobaczenie, jak aktorzy tworzą sceny na żywo, inspirowane sugestiami publiczności!
  1. Spektakl odbędzie się w sali widowiskowej na II piętrze, przy Rynku Zygmunta Augusta 9.
  2. Podczas wieczoru widzowie będą świadkami serii improwizowanych gier, gdzie aktorzy stawią czoła różnorodnym wyzwaniom.
  3. Wstęp na wydarzenie jest płatny – bilety można nabyć za 20 zł.
  4. Wydarzenie skierowane jest do osób powyżej 16 roku życia.

Improwizacja to sztuka wymagająca błyskawicznej reakcji i kreatywności, a aktorzy Teatru Pneumatyczny są w tym mistrzami. Przygotujcie się na wieczór pełen niespodzianek, gdzie każda scena rozgrywa się tu i teraz, pod wpływem momentu i interakcji z publicznością. Od flirtów na najdziwniejszych randkach po abstrakcyjne przeszkody na drodze do pracy - zobaczycie, jak improwizatorzy przekształcają codzienne sytuacje w niezapomniane sceny teatralne.

Rezerwacje i sprzedaż biletów prowadzi Augustowskie Placówki Kultury. Nie czekajcie, liczba miejsc jest ograniczona! Spędźcie z nami wieczór pełen śmiechu i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Do zobaczenia w środę!


Opierając się na: Gmina Miasto Augustów