Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Augustów

„POLACY W DAWNEJ PRACY” – INTERNETOWA RYWALIZACJA FOTOGRAFICZNA OSÓB 50+

Aplikuj.pl z wielką przyjemnością ogłasza, że wystartował konkurs dla osób, które chciałyby troszkę powspominać i podzielić się z nami wspomnieniami, które dotyczą ich dawnego stanowiska pracy. Tym razem rywalizować mogą mieszkańcy województwa mazowieckiego i podlaskiego.

Na pewno w swoim domu chowasz wiele fotografii, które były systematycznie gromadzone przez całe Twoje życie, a w tym zbiorze znajdą się też takie, które zostały wykonane w Twoim dawnym miejscu pracy. Fotografie mogą przedstawiać Ciebie na stanowisku pracy, ale również maszyny, urządzenia i wszystko inne związane z tematem życia zawodowego.

Zgłoszenia należy dokonać poprzez internetowy formularz https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy-zgloszenie, dzięki któremu zdjęcia trafią prosto do naszej redakcji. Zdjęcia przyjmujemy do 30.11.2021r.

Na laureatów i wyróżnionych czekają wspaniałe nagrody: telefony komórkowe, kursy komputerowe (strefakursow.pl), ale też wiele wyróżnień w postaci przydatnych gadżetów i książek.

Więcej informacji o konkursie znajdziesz w regulaminie:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy