To już nasza augustowska tradycja, że w środku lata nad Nettą spotykamy się z najbardziej pomysłowymi pływadłami podczas imprezy Pływania na Byle Czym „Co Ma Pływać Nie Utonie”. Ćwierćwiecze naszej rozpoznawalnej już w całej Polsce wakacyjnej imprezy świętowaliśmy paradą popisowych pływadeł. Tego dnia nie można było się nudzić! Oprócz parady wodnych pojazdów przygotowano także pokaz gry na bębnach na tratwie, wyścigi smoczych łodzi oraz specjalny jubileuszowy tort.

Tym razem nie było rywalizacji i tradycyjnego konkursu. Okrągły jubileusz naszej rozpoznawalnej już w całej Polsce wakacyjnej imprezy, świętowaliśmy paradą popisowych pływadeł. Wodne wehikuły popłynęły przed licznie zgromadzoną na brzegach Netty publicznością. Tegoroczne pojazdy były wyjątkowo widowiskowe, ponieważ do udziału w paradzie zaproszono doświadczonych i wieloletnich uczestników, których dotychczasowe propozycje wzbudzały zachwyt wśród oglądających.

Tego dnia nie można było się nudzić! Przygotowano również inna atrakcje: pokaz gry na bębnach na tratwie, wyścigi smoczych łodzi oraz specjalny jubileuszowy tort. Po paradzie pływadeł na uczestników oraz publiczność czekała niezwykła niespodzianka muzyczna – koncert gwiazd. W tym roku nad Nettą wystąpił zespół Szeptucha oraz Baranovski.