Wykaz nieruchomości do dzierżawy dostępny w Urzędzie Miejskim w Augustowie
Ważne ogłoszenie dla mieszkańców: Burmistrz Augustowa informuje o wykazie nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy. Jeśli interesują Cię lokalne nieruchomości, koniecznie zapoznaj się z tą informacją!

Wykaz nieruchomości dostępnych do dzierżawy od lipca 2024

Na podstawie art. 35 ust. 1 ustawy o gospodarce nieruchomościami, Burmistrz Augustowa ogłosił wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w dzierżawę. Wykaz ten jest dostępny do wglądu w siedzibie Urzędu Miejskiego w Augustowie, a także w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na oficjalnej stronie internetowej Urzędu.

Okres dzierżawy i szczegóły dotyczące nieruchomości

Nieruchomości będą dostępne do dzierżawy na okres od 23 lipca 2024 r. do 23 lipca 2039 r. W szczególności, do dzierżawy przeznaczona jest działka oznaczona numerem geodezyjnym 3798/85, położona w obrębie 3, o powierzchni 56 m2. Jest to interesująca propozycja dla osób poszukujących długoterminowej dzierżawy w Augustowie.

Jak uzyskać więcej informacji?

Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami dotyczącymi wykazu nieruchomości mogą je uzyskać bezpośrednio w Urzędzie Miejskim w Augustowie. Urząd znajduje się przy ul. Młyńskiej 35, a szczegółowe informacje są dostępne w pokoju nr 301. Można także skontaktować się telefonicznie pod numerem 87 643 86 22.

Jeśli jesteś zainteresowany dzierżawą nieruchomości w Augustowie, nie przegap tej okazji i zapoznaj się z pełnym wykazem dostępnym w Urzędzie Miejskim.


UM Augustów