Augustowski policjant, będąc w czasie wolnym od służby, rozpoznał sprawcę kradzieży sklepowej. Dzięki szybkiej reakcji mundurowego, mężczyzna został zatrzymany. 34-latek usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

We wtorek, po godzinie 14, policjant z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, będąc w czasie wolnym od służby, rozpoznał podejrzanego o kradzież sklepową. Do kradzieży doszło w miniony poniedziałek, w jednym ze sklepów na terenie miasta. Nieznany mężczyzna ukradł sprzęt wędkarski o łącznej wartości 550 złotych. Funkcjonariusz przebywający w rejonie ulicy Kościelnej, zauważył i zatrzymał mężczyznę, który z wyglądu odpowiadał rysopisowi osoby podejrzanej o kradzież sklepową na terenie miasta. Natychmiast powiadomił o tym patrol policji, który przyjechał na miejsce zdarzenia. Mężczyzna usłyszał już zarzut, a jego dalszym losem zajmie się sąd.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.