Ile kosztują krówki weselne, które oczarują Twoich gości? Sprawdź nasze propozycje!

Zaproszenia weselne rozdane, sala i motyw ślubny wybrane – najwyższy czas pomyśleć o atrakcjach dla gości. Warto zaskoczyć ich czymś wyjątkowo pysznym, mięciutkim i ciągnącym się – krówki na wesele okażą się strzałem w dziesiątkę. A do tego są niedrogie!

Krówki weselne – tradycja w nowym wydaniu

Krówki nie tylko kojarzą się z beztroskimi czasami dzieciństwa, ale również można zaprojektować ich opakowanie w dowolny sposób. Wystarczy bowiem zaledwie kilka kliknięć myszką, by zamówić łakocie z nadrukiem. W jaki sposób? Wystarczy wybrać interesujący nas wariant, jak np. krówki weselne. Następnie przeglądamy interesujące nas wzory – to dobre rozwiązanie, gdy nie mamy jeszcze wybranej grafiki i szukamy inspiracji. Oprócz tego istnieje możliwość modyfikowania istniejących już wzorów. Można na nie dodać własny tekst, umieścić zdjęcie czy pozostawić całkowicie bez zmian.

Jeśli natomiast mamy wybrany już motyw weselny, a żadna z dostępnych propozycji nam nie pasuje, możemy zaprojektować etykietę cukierków całkowicie sami lub zlecić to designerom – wówczas zyskujemy pewność, że nasze krówki będą mieć jedyne w swoim rodzaju ubranka. W ten prosty sposób możesz zamówić krówki weselne na cukrowki.pl.

Mało czasu? Krówki weselne z usługą ekspress to gwarancja ekspresowej dostawy

Mało czasu? Krówki weselne z usługą ekspress to gwarancja ekspresowej dostawy

Cukierki krówki na wesele – ile zamówić?

Ile krówek zamówić na wesele? Wbrew pozorom to ważne pytanie – w końcu chcemy, by każdy weselny gość miał okazję skosztować słodki poczęstunek. I jeśli sądzicie, że krówki będą miały branie tylko wśród najmłodszych uczestników wesela, to jesteście w błędzie! Również dorośli docenią urzekający smak tradycyjnych polskich krówek, a personalizowana etykieta dodatkowo podkręci charakter imprezy.

Ile więc zamówić łakoci, by dla wszystkich wystarczyło? Już podpowiadamy. Jeśli planujecie przygotować gościom małe paczuszki ze słodką niespodzianką, to najlepiej, by na jedną osobę przypadały co najmniej 2-3 krówki.

Na weselach często można spotkać się z praktyką, że słodki upominek zostawia się na każdym nakryciu. Wówczas wystarczy po jednej krówce na głowę – nawet symboliczny upominek wywoła uśmiech na twarzach zasiadających osób do stołu.

Z kolei jeśli planujecie słodki stół, to w zależności od wielkości imprezy, warto zamówić od trzech do pięciu kilogramów smakołyków. W jednym kilogramie znajduje się mniej więcej 70 sztuk ciągutek.

Kruche, ciągnące się i pyszne – krówki weselne dopełnią każde wesele!

Kruche, ciągnące się i pyszne – krówki weselne dopełnią każde wesele!

Ile kosztują krówki?

Nasza ulubiona odpowiedź – to zależy. Najtaniej wyjdą klasyczne krówki produkowane na oleju palmowym. Warto jednak dołożyć trochę więcej i zamówić ciągutki robione na maśle. Chociaż są nieco droższe, to smakiem przypominają te z czasów dzieciństwa.

Nieco wyższa cena wyskoczy również wtedy, gdy zamówimy krówki o różnych smakach. Także czas realizacji ma ogromny wpływ na cenę – zamawiając łakocie na usłudze ekspresowej, musicie liczyć się z większą ceną.

Im więcej zamówimy, tym mniej zapłacimy. Przy większych ilościach cena za sztukę spada. Przykładowo cena za kilogram wynosi 52,99 złotych. Zamawiając jednak od razu 5 kilogramów, cena za kilogram wówczas wyniesie 43,99 złotych. W ten sposób cena za jedną krówkę wychodzi mniej niż złotówka!

Na cenę ma również wpływ rodzaj opakowania, w które zapakujemy słodkie smakołyki. Przykładowo, małe woreczki z organzy mieszczące 3-4 cukierki kosztują około 10 zł za 12 sztuk. Czasami jednak potrzebujemy większych opakowań, na przykład dla rodziców czy świadków. Warto pamiętać o takich szczegółach!