Pokaż Zdzichu co masz na strychu i odwiedź Pchli Targ w Augustowie

W Augustowie znów rusza wyjątkowa okazja, by odkryć skarby ukryte na strychach i w piwnicach! Już 14 czerwca mieszkańcy mogą nie tylko wystawić swoje niepotrzebne przedmioty, ale także zanurzyć się w atmosferę prawdziwego pchlego targu pełnego niespodzianek i spotkań z ciekawymi osobami.
- Augustów zaprasza do Małej Galerii APK na barwny Pchli Targ
- Spotkania z influencerami urozmaicą wydarzenie w Augustowie
Augustów zaprasza do Małej Galerii APK na barwny Pchli Targ
W sobotę 14 czerwca 2025 roku Mała Galeria Augustowskich Placówek Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9 stanie się miejscem tętniącym życiem i wspomnieniami. W godzinach od 10:00 do 15:00 każdy będzie mógł zaprezentować swoje skarby rzeczy, które zalegają na strychu, w garażu czy pawlaczu, a które mogą przynieść radość innym lub wzbogacić ich kolekcje.
Organizatorzy przypominają, że zostały ostatnie miejsca na stoiska, więc warto się pospieszyć z rejestracją. W tym roku na stoiskach pojawią się również wyłącznie zabawki, co sprawia, że wydarzenie jest idealną propozycją dla rodzin z dziećmi. To doskonała okazja, by znaleźć coś wyjątkowego lub po prostu spędzić czas w miłej atmosferze.
Spotkania z influencerami urozmaicą wydarzenie w Augustowie
Pchli Targ to nie tylko handel i wymiana przedmiotów. W sali widowiskowej Małej Galerii APK odbędą się także spotkania z influencerami, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i inspiracjami. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny, co dodatkowo zachęca do udziału całe rodziny oraz osoby zainteresowane kulturą i nowymi trendami.
Regulamin uczestnictwa dostępny jest w Małej Galerii APK. Wszystkie szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w galerii lub telefonicznie pod numerami 87 643 36 59 oraz 790 228 560. Nie przegapcie tej szansy na wyjątkowe sobotnie popołudnie pełne pozytywnej energii i lokalnych historii!
Źródło: Gmina Miasto Augustów
Ostatnie Artykuły

19 awansów w augustowskiej policji. Sześć przyznano przed terminem

Komisja Uzdrowiskowa zajmie się planem dla Wypustów III

Obrazy, które mówią bez słów. W Augustowie rusza wystawa Marii Sadlovskiej

Augustynki wracają na Rynek Zygmunta Augusta z rękodziełem i muzyką

62 kierowców przekroczyło prędkość. Jeden stracił prawo jazdy

Forum Ekonomiczne w Karpaczu wraca z pierwszymi ogłoszonymi gośćmi. To ostatnie dni tańszych zapisów

Kontrola w Augustowie zakończyła się zatrzymaniem. W aucie była amfetamina

Poetka, satyryczka i autorka książek dla dzieci spotka się z czytelnikami

Skuter wodny przewrócił się na Jeziorze Białym. Trzy osoby w wodzie

Wakacyjny singiel na kortach CSiR Augustów - czas na młody turniej

Augustów aktualizuje program rewitalizacji. Mieszkańcy mogą zgłaszać uwagi

Ułani, pamięć i rodzinny piknik. Nadchodzi święto 1 Pułku Krechowieckich

Dwa zespoły i szerokie brzmienia. Granie w Bramie wraca do Augustowa

Pływanie na Byle Czym wraca nad Nettę. Przed widzami kolorowy wyścig
Przydatne dane teleadresowe
- Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Długoterminowej w Augustowie - kontakt, oddziały, przyjęcie pacjenta
- Urząd Stanu Cywilnego w Augustowie - kontakt, godziny, rejestracja
- Nadzór Wodny w Augustowie - kontakt, godziny i sprawy wodnoprawne
- Urząd Gminy Augustów - kontakt, godziny, e-usługi i nieodpłatna pomoc prawna
- Urząd Miejski w Augustowie - kontakt, godziny, wydziały i e-usługi
- Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Augustowie - zajęcia sportowe, sekcje i baza noclegowa
