Wypadek drogowy na Drodze Wojewódzkiej 662 msc. Szczebra

26 stycznia 2019 r. o godzinie 10:53 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie otrzymało informacje o wypadku drogowym z udziałem samochodów osobowych na Drodze Wojewódzkiej nr 662 msc. Szczebra.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej zastano oba pojazdy poza pasem drogowym po zderzeniu. Osoby podróżujące samochodami osobowymi znajdowały się poza pojazdami. Działania zastępów Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pomocy medycznej poszkodowanym osobom do czasu przyjazdu Zespołów Ratownictwa Medycznego. Ruch w czasie działań odbywał się wahadłowo.

W trwającej 56 minut akcji udział brały 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Augustowie, oraz Zespoły Ratownictwa Medycznego i Policja.

Opracowanie: mł. asp. Andrzej Sobolewski

Zdjęcia: mł. asp. Radosław Kapla


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

logo RSS

KPSP Augustów:   								Wypadek drogowy na Drodze Wojewódzkiej 662 msc. Szczebra