XX Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych: Policja z Augustowa zwycięża
W miniony weekend na boisku w Płaskiej odbył się wyjątkowy Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. To wydarzenie przyciągnęło uwagę wielu mieszkańców, którzy przyszli kibicować swoim drużynom i spędzić czas w sportowej atmosferze.

Emocjonujące zmagania na boisku

21 czerwca boisko w Płaskiej stało się areną zmagań piłkarskich, w których udział wzięły drużyny reprezentujące różne służby mundurowe. W turnieju rywalizowały zespoły Straży Granicznej, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Augustowa oraz Komendy Powiatowej Policji w Augustowie. Każda z drużyn dała z siebie wszystko, aby zdobyć cenne trofeum.

Triumf policjantów z Augustowa

Po zaciętej walce na boisku, to drużyna Komendy Powiatowej Policji w Augustowie okazała się najlepsza i zajęła pierwsze miejsce w turnieju. Ich determinacja i umiejętności piłkarskie przyniosły im zasłużone zwycięstwo. Policjanci pokazali, że potrafią nie tylko dbać o bezpieczeństwo mieszkańców, ale również świetnie radzą sobie na boisku piłkarskim.

Wręczenie nagród i podziękowania

Na zakończenie turnieju odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia nagród. Puchar Starosty Augustowskiego wręczył Wojciech Jerzy Szczudło, Wicestarosta Augustowski. W swoim przemówieniu podkreślił znaczenie takich wydarzeń, które integrują służby mundurowe i promują zdrową rywalizację. Uczestnicy turnieju otrzymali również pamiątkowe medale i dyplomy. Całe wydarzenie przebiegło w przyjaznej i pełnej sportowego ducha atmosferze.


Opierając się na: Powiat Augustowski