Wakacje w Augustowie z PRO8L3M, Tymkiem i Fukajem
Rozpocznij wakacje z hukiem! Już w najbliższy piątek na augustowskiej plaży miejskiej odbędzie się czwarta edycja Augustów Summer Start – wyjątkowego koncertu, który przyciąga młodzież z całego regionu. Na scenie pojawią się popularni artyści PRO8L3M, Tymek i Fukaj, gwarantując niezapomniane wrażenia muzyczne.
  1. Koncert na plaży miejskiej w Augustowie.
  2. Występy PRO8L3M, Tymka i Fukaja.
  3. Współpraca z Młodzieżową Radą Miejską.
  4. Bilety dostępne z 50% zniżką dla mieszkańców.

Augustów Summer Start to wydarzenie, które zyskało już status lokalnej tradycji. Od czterech lat koncert na rozpoczęcie wakacji przyciąga rzesze młodych ludzi, oferując im możliwość wspólnego świętowania przy ulubionej muzyce. W poprzednich edycjach na scenie występowali m.in. Tede, Wac Toja, Kacperczyk, Otsochodzi, Chivas i PlanBe.

W tym roku, oprócz gwiazd wieczoru, na scenie zobaczymy również lokalnych artystów, którzy dopiero zaczynają swoją muzyczną przygodę. To doskonała okazja, by młodzi muzycy mogli zaprezentować swoje umiejętności przed większą publicznością.

-Nasz pomysł na rozpoczęcie wakacji, to koncert, który daje szansę wspólnego świętowania przy ulubionej muzyce i w bezpiecznych warunkach. Dlatego z jednej strony dbamy o zabezpieczenie wydarzenia, a z drugiej angażujemy młodzież nie tylko w proces wyboru wykonawców, ale też organizacji i promocji ASS. To dzięki współpracy z młodymi i Młodzieżową Radą Miejską impreza spełnia oczekiwania odbiorców. Augustów to również miasto młodych. – mówi Filip Chodkiewicz, Zastępca Burmistrza i pomysłodawca Augustów Summer Start.

Impreza, realizowana we współpracy z Młodzieżową Radą Miejską, z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku pierwsza pula 500 biletów w promocyjnej cenie została wyprzedana w ciągu niespełna półtorej godziny, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu młodzieży.

Dla mieszkańców posiadających Twoją Augustowską Kartę (TAK) przygotowano specjalną ofertę – 50% zniżki na wszystkie biletowane wydarzenia organizowane przez instytucje miejskie. To doskonała okazja, by wziąć udział w Augustów Summer Start 2k24 za pół ceny!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by rozpocząć wakacje w rytmach ulubionych artystów. Świętujcie razem z nami na augustowskiej plaży miejskiej i cieszcie się muzyką w najlepszym towarzystwie!


Według informacji z: Urząd Miejski w Augustowie