Augustowski dzielnicowy spotkał się z seniorami. Tematem rozmów była przemoc i przestępstwa popełniane wobec osób starszych, a także problematyka zaginięć. Spotkanie odbyło się w ramach programu „poMOC, a nie przeMOC”.

W trosce o bezpieczeństwo osób starszych, przedstawiciele augustowskiej komendy cyklicznie organizują akcje profilaktyczne, których głównym celem jest zminimalizowanie zagrożeń, na które narażone są osoby starsze. W ramach profilaktyki skierowanej do tej grupy mieszkańców, w miniony czwartek, dzielnicowy spotkał się z seniorami. Problem zaginięć osób w podeszłym wieku, przemoc domowa oraz różnego rodzaju przestępstwa wobec osób starszych, schorowanych i niepełnosprawnych to istotne kwestie bezpieczeństwa, które zostały poruszone podczas spotkania. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.