• Aktualności

  Augustowski dzielnicowy spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 6 w Augustowie. Funkcjonariusz rozmawiała z młodzieżą o bezpieczeństwie w sieci oraz o odpowiedzialności nieletnich w świetle prawa.

 • Aktualności

  Augustowscy policjanci zabezpieczyli ponad 3 gramy amfetaminy. Część z nich ujawniona została przy 16-latku, a kolejne w miejscu jego zamieszkania. Teraz o dalszym losie nieletniego zdecyduje Sąd Rodzinny.

 • Aktualności

  Augustowscy policjanci chętnie spotykają się z dziećmi i młodzieżą. Tym razem gościli w komendzie przedszkolaki z Żarnowa Drugiego.

 • Aktualności

  Augustowscy policjanci ruszyli z działaniami „Nie bądźmy obojętni”. Z chwilą, gdy temperatury zaczną spadać poniżej zera, działania te będą zintensyfikowane. Mundurowi, już teraz, sprawdzają miejsca, gdzie mogą przebywać osoby zagrożone zamarznięciem. Są to między innymi opuszczone i niezabezpieczone posesje czy altanki działkowe. Zawiadamiajmy służby widząc, że ktoś potrzebuje pomocy!

 • Akcja krwiodawstwa w Augustowie

  12 listopada 2019 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie odbyła się zbiórka krwi, w której czynnie wzięli udział funkcjonariusze tutejszej Komendy oraz druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z Bryzgla i Pruski Wielkiej. Celem akcji jest pomoc osobom potrzebującym – chorym i ofiarom wypadków. Akcję zorganizowano we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Terenowy Oddział w Suwałkach.

 • Aktualności

  Sierż. Agata Iwanowicz z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, zajęła II miejsce, podczas "IV Biegu Niepodległości" , w kategorii kobiet reprezentujących służby mundurowe.

 • Aktualności

  Augustowscy policjanci zatrzymali 18-latka podejrzanego o zniszczenie mienia poprzez podpalenie na terenie gminy Bargłów Kościelny. Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzeń doszło w przeciągu ostatnich siedmiu miesięcy. Właściciele oszacowali straty na kilkaset tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

 • List Komendanta Głównego PSP z okazji Narodowego Święta Niepodległości...

  Więcej o: Żanna Biczewska – konkurs

  W związku z przypadającą w tym roku 75 rocznicą urodzin

  Żanny Biczewskiej

  Więcej o: „Hej szable w dłoń”.. czyli potyczki z literaturą

  Szanowni Państwo,

  już po raz piąty zachęcamy uczniów do chwycenia szabli w dłoń

  Więcej o: „Pluszowy Miś ma urodziny dziś” – Konkurs recytatorski

  Konkurs recytatorski z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia „Pluszowy Miś ma urodziny dziś

  Więcej o: Słodkie spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Augustowie

  Dlaczego pszczoły są ważne dla życia człowieka?

 • Aktualności

  Akcja skierowana do uczniów szkół podstawowych, ma na celu edukację z zasad bezpieczeństwa obejmujących różne dziedziny życia.

 • Aktualności

  Augustowscy policjanci zatrzymali 18-latka, który włamał się do szkolnego sklepiku. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 • Aktualności

  Augustowska policjantka, kontynuując realizację programu profilaktycznego „poMOC, a nie przeMOC”, spotkała się z członkami Środowiskowego Domu Samopomocy w Augustowie. Podczas spotkania omówiła zjawisko przemocy w rodzinie wobec osób starszych, schorowanych i niepełnosprawnych. Celem prelekcji było także uświadomienie osobom o zagrożeniach, które mogą je spotkać w codziennym życiu oraz wskazanie sposobów ich unikania.

 • Aktualności

  Augustowscy policjanci odwiedzili Przedszkole nr 3 w Augustowie. Towarzyszył im Ares- policyjny pies służbowy. Dzieci mogły zobaczyć pokaz tresury i posłuszeństwa czworonoga. Dowiedziały się również, jak należy zachować się w przypadku ataku agresywnego zwierzęcia.

 • Aktualności

  Augustowska policjantka odwiedziła dzisiaj uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie. Spotkanie z dziećmi odbyło się w ramach ogólnopolskich działań pn. „Bezpieczna droga do szkoły”.

 • CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA! SEZON GRZEWCZY 2019-2020

  „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla. ...

  Więcej o: Komunikat

  Miejska Biblioteka Publiczna informuje, że z powodu kontroli księgozbioru Filia biblioteczna nr 2 przy ulicy Komunalnej 2 będzie ZAMKNIĘTA między 25 listopada a 31 grudnia 2019 roku.

 • Aktualności

  9 kolizji drogowych, jeden kierowca, który zdecydował się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu i ani jednego wypadku drogowego. To podsumowanie tegorocznej akcji ZNICZ przez augustowskich policjantów.

 • Aktualności

  Trwa tegoroczna AKCJA "ZNICZ". Augustowscy mundurowi czuwają nad bezpieczeństwem odwiedzających nekropolie oraz przypominają pieszym o obowiązku używania elementów odblaskowych.