Po długich, jesienno-zimowych miesiącach w końcu nadszedł czas na powitanie sezonu wakacyjnego. Wszyscy czekaliśmy na poluzowanie obostrzeń i możliwość swobodnego korzystania z miejskich atrakcji. W tym czasie nie próżnowaliśmy i szykowaliśmy dla Was mnóstwo propozycji na nadchodzące lato. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Dobry początek sezonu

W ostatnich tygodniach skutecznie zainicjowaliśmy sezon kilkoma miejskimi wydarzeniami. W maju odbyły się zawody strzeleckie, wyjątkowa sztafeta oraz eliminacje do Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Atrakcje zachęciły zarówno mieszkańców Augustowa i okolic, jak i turystów z wielu zakątków Polski. To dzięki Wam mamy jeszcze więcej motywacji do działania i pomysłów, które w tym sezonie będziemy realizować.

Augustów pełen życia

Wszyscy wyczekiwaliśmy momentu, w którym znów będziemy mogli uruchomić letnie atrakcje, z których będą mogli Państwo skorzystać. Z radością przedstawiam Państwu kalendarz nadchodzących imprez, wśród których każdy augustowianin i turysta odwiedzający nasze piękne miasto, znajdzie coś dla siebie. W propozycjach znalazły się zarówno koncerty, wydarzenia sportowe, jak i pokazy filmowe czy spotkania z artystami. Do zobaczenia w Augustowie! - Burmistrz Mirosław Karolczuk cieszy się z rozpoczęcia letniego sezonu.

Niech się kręci!

W najbliższych miesiącach czeka na Was moc atrakcji. Pełni energii przygotowaliśmy ponad 60 wydarzeń, wśród których znajdziecie m.in. zawody sportowe, koncerty dla dzieci i dorosłych, pikniki, spotkania z artystami, pokazy filmowe i wiele innych. Nareszcie nadszedł czas, w którym w pełni będziemy mogli wykorzystać piękno naszego miasta! Bądźcie z nami w Augustowie!